Biuletyn Informacji Publicznej  Gmina Repki  www.repki.pl
Dane
Gmina
Urząd Gminy
Organy
Komisje Rady
Wójt
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje Rady
Protokoły sesji
Uchwały Rady
Uchwały RIO
Zarządzenia Wójta
Urzędowa Tablica Ogłoszeń
Mienie gminy
Budżet
Sprawozdania budżetowe
Podatki i opłaty
Zagospodarowanie przestrzenne
Strategia rozwoju
Inne
WYBORY 2011
Jednostki pomocnicze
Jednostki organizacyjne
Stowarzyszenia i związki członkowskie
Przetargi
PROMOCJA PROJEKTÓW - FUNDUSZE UNIJNE I INNE
Ochrona Środowiska
Oświadczenia
Informacje nieudostępnione
Serwis
Sprawdź stan sprawy
Dziennik Ustaw
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Jednostki pomocnicze strona główna 

Jednostki pomocnicze
Sołectwa 

1. BACZKI
Sołtys: Arkadiusz Podniesiński
Rada Sołecka: Piech Dariusz, Adamczuk Jacek, Kondraciuk Dariusz

2. BOHY
Sołtys: Kowalczyk Krzysztof
Rada Sołecka: Bryńczak Zofia, Głuchowska Alicja

3. BORYCHÓW
Sołtys: Borychowski Eugeniusz
Rada Sołecka:  Nasiłowski Stanisław, Sawicki Zygmunt, Borychowski Eugeniusz, Wierzbicka Monika

4. CZAPLE ANDRELEWICZE
Sołtys: Czapski Edward
Rada Sołecka: Giziński Józef, Ślepowroński Stanisław

5. CZAPLE KOLONIA
Sołtys: Sawicka Marianna
Rada Sołecka: Bienielewicz Sławomir, Wasiluk Andrzej, Ładziak Halina

6. GAŁKI
Sołtys: Czerkas Kazimierz
Rada Sołecka: Teodorczuk Zygmunt, Teodorczuk Zbigniew, Czerkas Witold

7. JASIEŃ
Sołtys: Kowal Barbara
Rada Sołecka: Siejka Barbara, Kobyliński Zenon, Antolik Andrzej

8. JÓZIN
Sołtys: Strus Agnieszka
Rada Sołecka: Przewoźnik Krzysztof, Toczyski Franciszek

9. KAMIANKA
Sołtys: Marteńczak Alicja
Rada Sołecka: Kondraciuk Beata, Bednarz Bożena, Ołdakowska Anna, Ignaciuk Krzysztof

10. KANABRÓD
Sołtys: Maciejewska Joanna
Rada Sołecka: Tararuj Maciej, Bartosiak Józef, Tomczuk Maciej

11. KARSKIE
Sołtys: Adamczuk Alicja
Rada Sołecka: Kuć Adam, Baranek Katarzyna, Ładziak Jacek, Małczuk Małgorzata

12. KOBYLANY GÓRNE
Sołtys: Ilińska Grażyna
Rada Sołecka: Dobrowolski Wacław, Nasiłowski Roman, Gębicka Halina

13. KOBYLANY SKORUPKI
Sołtys: Wierzbicki Waldemar
Rada Sołecka: Strzała Krzysztof, Skwierczyński Mirosław, Kobyliński Zenon

14. LISKI
Sołtys: Wasilewski Franciszek
Rada Sołecka: Romański Wiesław, Bazylczuk Marian, Koprowski Jan, Mazurczak Teresa

15. MOŁOMOTKI DWÓR
Sołtys: Bielińska Dorota
Rada Sołecka: Bartosiak Anna, Godlewski Mirosław, Daniluk Kazimierz

16. MOŁOMOTKI
Sołtys: Domańska Barbara
Rada Sołecka: Kozak Kazimierz, Krakowski Krzysztof, Małkiński Jerzy

17. OSTROWIEC
Sołtys: Biernacki Wiesław
Rada Sołecka: Sawicki Dariusz, Skwierczyńska Ewa, Koprowski Grzegorz

18. OSTRÓWEK
Sołtys: Goleniak Zbigniew
Rada Sołecka: Fedorczyk Mirosław, Lipka Zbigniew, Harasim Józef

19. REMISZEW DUŻY
Sołtys: Krasnodębska Sylwia
Rada Sołecka: Skorupka Andrzej, Grodzki Robert, Sikorski Andrzej

20. REMISZEW MAŁY
Sołtys: Rusjan Józef
Rada Sołecka: Nasiłowska Barbara, Krasnodębski Sławomir, Rusjan Bożena

21. REPKI
Sołtys: Stasiuk Jan
Rada Sołecka: Małczuk Michał, Bartosiak Anna, Jachimiak Zbigniew, Strzała Arkadiusz, Olszewski Witold

22. ROGÓW
Sołtys: Bielawska Ewa
Rada Sołecka: Tomczuk Jakub, Bielawski Andrzej, Chwazik Stanislaw, Litewnicki Marcin

23. RUDNIKI
Sołtys: Prokopczuk Anna
Rada Sołecka: Czorniej Stanisław, Borysiuk Monika, Ornowski Zbigniew, Wyrzykowski Adam

24. SAWICE - BRONISZE
Sołtys: Wasilewski Zenon
Rada Sołecka: Zabiegajło Grażyna, Nasiłowska Agnieszka, Kryński Marcin

25. SAWICE - DWÓR
Sołtys: Czarnocki Radosław
Rada Sołecka: Sawicki Krzysztof, Terlikowski Maciej, Terlikowski Tomasz, Zdun Mariusz

26. SAWICE - WIEŚ
Sołtys: Kazimierczuk Roman
Rada Sołecka: Zawadzki Kazimierz, Mazurczak Sylwester, Sawicki Grzegorz, Mikołajczuk Izabela

27. SKORUPKI
Sołtys: Skorupka Radosław
Rada Sołecka: Krasnodębski Paweł, Paprocki Zbigniew, Skorupka Grzegorz, Krasnodębski Kamil

28. SKRZESZEW
Sołtys: Szymański Stanisław
Rada Sołecka: Kupa Rafał, Szkop Sławomir, Pawluk Andrzej, Piech Anna, Rogowiec Paweł

29. SKRZESZEW E
Sołtys: Tomczuk Krystyn
Rada Sołecka: Iwaniuk Andrzej, Warsztocki Wojciech, Dzikowska Elzbieta

30. SKWIERCZYN - DWÓR
Sołtys: Lipińska Marianna
Rada Sołecka: Wyszomirski Michał, Chormański Roman, Nasiłowska Joanna

31. SKWIERCZYN - WIEŚ
Sołtys: Dorosz Marcin
Rada Sołecka: Skwierczyński Paweł, Połok Adam, Mazurczak Stanisław, Trębicki Tadeusz

32. SMUNIEW
Sołtys: Smuniewski Władysław
Rada Sołecka: Smuniewski Stanisław, Sawicki Piotr, Czarnocka Elżbieta

33. SZKOPY
Sołtys: Kozak Witold
Rada Sołecka: Jaszczuk Witold, Kazimierczuk Piotr, Trendyk Zofia

34. WASILEW SKRZESZEWSKI
Sołtys: Mróz Ewa
Rada Sołecka: Andrzejczuk Krzysztof, Kamiński Janusz

35. WASILEW SZLACHECKI
Sołtys: Wasilewski Jerzy
Rada Sołecka: Materkowski Krzysztof, Klepacki Ryszard, Klepacki Zdzisław

36. WIERZBICE GÓRNE
Sołtys: Podniesiński Waldemar
Rada Sołecka: Wierzbicki Henryk, Świderski Mieczysław

37. WŁODKI
Sołtys: Gałecki Ireneusz
Rada Sołecka: Suchożebrski Andrzej, Kukawski Jerzy, Kosieradzki Jerzy, Zawadzki Dariusz

38. WYROZĘBY - KONATY
Sołtys: Kalicki Andrzej
Rada Sołecka: Sulawiak Monika, Błoński Karol, Żyluk Zygmunt, Mazurczak Edward

39. WYROZĘBY - PODAWCE
Sołtys: Paprocki Stanisław
Rada Sołecka: Piekart Wiesław, Zalewski Józef, Księżopolski Krzysztof

40. ZAWADY
Sołtys: Wierzbicki Leszek
Rada Sołecka: Szyszka Piotr, Rzewuski Grzegorz, Kowalczyk Marian, Krasnodębski Paweł

41. ŻÓŁKWY
Sołtys: Sejbuk Małgorzata
Rada Sołecka: Małczuk Franciszek, Paprocki Adam

 
Data wprowadzenia informacji 2009-10-22 10:23:44 Informację zaktualizowano 2011-04-15 14:53:41, wprowadzający: Marcin Osiejewicz
wersja do druku