bip.repki.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Gmina Repki www.repki.pl
Jednostki pomocnicze strona główna 

Jednostki pomocnicze
Sołectwa 

1. BACZKI
Sołtys: Arkadiusz Podniesiński
Rada Sołecka: Piech Dariusz, Adamczuk Jacek, Kondraciuk Dariusz

2. BOHY
Sołtys: Kowalczyk Krzysztof
Rada Sołecka: Bryńczak Zofia, Głuchowska Alicja

3. BORYCHÓW
Sołtys: Borychowski Eugeniusz
Rada Sołecka:  Nasiłowski Stanisław, Sawicki Zygmunt, Borychowski Eugeniusz, Wierzbicka Monika

4. CZAPLE ANDRELEWICZE
Sołtys: Czapski Edward
Rada Sołecka: Giziński Józef, Ślepowroński Stanisław

5. CZAPLE KOLONIA
Sołtys: Sawicka Marianna
Rada Sołecka: Bienielewicz Sławomir, Wasiluk Andrzej, Ładziak Halina

6. GAŁKI
Sołtys: Czerkas Kazimierz
Rada Sołecka: Teodorczuk Zygmunt, Teodorczuk Zbigniew, Czerkas Witold

7. JASIEŃ
Sołtys: Kowal Barbara
Rada Sołecka: Siejka Barbara, Kobyliński Zenon, Antolik Andrzej

8. JÓZIN
Sołtys: Strus Agnieszka
Rada Sołecka: Przewoźnik Krzysztof, Toczyski Franciszek

9. KAMIANKA
Sołtys: Marteńczak Alicja
Rada Sołecka: Kondraciuk Beata, Bednarz Bożena, Ołdakowska Anna, Ignaciuk Krzysztof

10. KANABRÓD
Sołtys: Maciejewska Joanna
Rada Sołecka: Tararuj Maciej, Bartosiak Józef, Tomczuk Maciej

11. KARSKIE
Sołtys: Adamczuk Alicja
Rada Sołecka: Kuć Adam, Baranek Katarzyna, Ładziak Jacek, Małczuk Małgorzata

12. KOBYLANY GÓRNE
Sołtys: Ilińska Grażyna
Rada Sołecka: Dobrowolski Wacław, Nasiłowski Roman, Gębicka Halina

13. KOBYLANY SKORUPKI
Sołtys: Wierzbicki Waldemar
Rada Sołecka: Strzała Krzysztof, Skwierczyński Mirosław, Kobyliński Zenon

14. LISKI
Sołtys: Wasilewski Franciszek
Rada Sołecka: Romański Wiesław, Bazylczuk Marian, Koprowski Jan, Mazurczak Teresa

15. MOŁOMOTKI DWÓR
Sołtys: Bielińska Dorota
Rada Sołecka: Bartosiak Anna, Godlewski Mirosław, Daniluk Kazimierz

16. MOŁOMOTKI
Sołtys: Domańska Barbara
Rada Sołecka: Kozak Kazimierz, Krakowski Krzysztof, Małkiński Jerzy

17. OSTROWIEC
Sołtys: Biernacki Wiesław
Rada Sołecka: Sawicki Dariusz, Skwierczyńska Ewa, Koprowski Grzegorz

18. OSTRÓWEK
Sołtys: Goleniak Zbigniew
Rada Sołecka: Fedorczyk Mirosław, Lipka Zbigniew, Harasim Józef

19. REMISZEW DUŻY
Sołtys: Krasnodębska Sylwia
Rada Sołecka: Skorupka Andrzej, Grodzki Robert, Sikorski Andrzej

20. REMISZEW MAŁY
Sołtys: Rusjan Józef
Rada Sołecka: Nasiłowska Barbara, Krasnodębski Sławomir, Rusjan Bożena

21. REPKI
Sołtys: Stasiuk Jan
Rada Sołecka: Małczuk Michał, Bartosiak Anna, Jachimiak Zbigniew, Strzała Arkadiusz, Olszewski Witold

22. ROGÓW
Sołtys: Bielawska Ewa
Rada Sołecka: Tomczuk Jakub, Bielawski Andrzej, Chwazik Stanislaw, Litewnicki Marcin

23. RUDNIKI
Sołtys: Prokopczuk Anna
Rada Sołecka: Czorniej Stanisław, Borysiuk Monika, Ornowski Zbigniew, Wyrzykowski Adam

24. SAWICE - BRONISZE
Sołtys: Wasilewski Zenon
Rada Sołecka: Zabiegajło Grażyna, Nasiłowska Agnieszka, Kryński Marcin

25. SAWICE - DWÓR
Sołtys: Czarnocki Radosław
Rada Sołecka: Sawicki Krzysztof, Terlikowski Maciej, Terlikowski Tomasz, Zdun Mariusz

26. SAWICE - WIEŚ
Sołtys: Kazimierczuk Roman
Rada Sołecka: Zawadzki Kazimierz, Mazurczak Sylwester, Sawicki Grzegorz, Mikołajczuk Izabela

27. SKORUPKI
Sołtys: Skorupka Radosław
Rada Sołecka: Krasnodębski Paweł, Paprocki Zbigniew, Skorupka Grzegorz, Krasnodębski Kamil

28. SKRZESZEW
Sołtys: Szymański Stanisław
Rada Sołecka: Kupa Rafał, Szkop Sławomir, Pawluk Andrzej, Piech Anna, Rogowiec Paweł

29. SKRZESZEW E
Sołtys: Tomczuk Krystyn
Rada Sołecka: Iwaniuk Andrzej, Warsztocki Wojciech, Dzikowska Elzbieta

30. SKWIERCZYN - DWÓR
Sołtys: Lipińska Marianna
Rada Sołecka: Wyszomirski Michał, Chormański Roman, Nasiłowska Joanna

31. SKWIERCZYN - WIEŚ
Sołtys: Dorosz Marcin
Rada Sołecka: Skwierczyński Paweł, Połok Adam, Mazurczak Stanisław, Trębicki Tadeusz

32. SMUNIEW
Sołtys: Smuniewski Władysław
Rada Sołecka: Smuniewski Stanisław, Sawicki Piotr, Czarnocka Elżbieta

33. SZKOPY
Sołtys: Kozak Witold
Rada Sołecka: Jaszczuk Witold, Kazimierczuk Piotr, Trendyk Zofia

34. WASILEW SKRZESZEWSKI
Sołtys: Mróz Ewa
Rada Sołecka: Andrzejczuk Krzysztof, Kamiński Janusz

35. WASILEW SZLACHECKI
Sołtys: Wasilewski Jerzy
Rada Sołecka: Materkowski Krzysztof, Klepacki Ryszard, Klepacki Zdzisław

36. WIERZBICE GÓRNE
Sołtys: Podniesiński Waldemar
Rada Sołecka: Wierzbicki Henryk, Świderski Mieczysław

37. WŁODKI
Sołtys: Gałecki Ireneusz
Rada Sołecka: Suchożebrski Andrzej, Kukawski Jerzy, Kosieradzki Jerzy, Zawadzki Dariusz

38. WYROZĘBY - KONATY
Sołtys: Kalicki Andrzej
Rada Sołecka: Sulawiak Monika, Błoński Karol, Żyluk Zygmunt, Mazurczak Edward

39. WYROZĘBY - PODAWCE
Sołtys: Paprocki Stanisław
Rada Sołecka: Piekart Wiesław, Zalewski Józef, Księżopolski Krzysztof

40. ZAWADY
Sołtys: Wierzbicki Leszek
Rada Sołecka: Szyszka Piotr, Rzewuski Grzegorz, Kowalczyk Marian, Krasnodębski Paweł

41. ŻÓŁKWY
Sołtys: Sejbuk Małgorzata
Rada Sołecka: Małczuk Franciszek, Paprocki Adam

 
Data wprowadzenia informacji 2009-10-22 10:23:44 Informację zaktualizowano 2011-04-15 14:53:41, wprowadzający: Marcin Osiejewicz
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.repki.pl